KURUMSAL

1974 yılında kurulan Bakış Mobilya, ev mobilya çeşitleri halı ve perde conceptleriyle perakende sektörünün öncülüğünü yapmaktadır.

Mağazamızda  müşterilerimizin  ihtiyaçları yılların vermiş olduğu tecrübe ve hizmet anlayışıyla karşılanmaktadır. Kendini sürekli geliştiren koşulsuz müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken,  kaliteli uygun fiyatlı ürün çeşitlerini müşterileriyle buluşturmayı amaçlayan firmamız yaklaşık yedi (7) yıldır da perde ve halı sektörlerinde adından bahsettirebilmeyi başarmıştır.

2022 yılından itibaren beyaz eşya sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

YILLARIN TECRÜBESİ, çalışanlarımızın tebessüm ve enerjisiyle hep daha iyiye doğru gitmeyi hedeflemiştir.

Ürün çeşitliliği satış öncesi ve sonrası destekleriyle avantajlı  ödeme seçenekleriyle alışverişin vazgeçilmez adresi Bakış Mobilya  kendini sürekli yenileyerek  rakipleriyle de rekabet edebilmektedir .

KALİTE DENİNCE, ürün  dayanıklılığı ve hizmetlerinde gerekse ürünlerin konforundan ödün vermeden müşterisinin yerine kendini koyarak çalışma prensiblerini belirleyen  firmamız ‘müşteri velinimetimizdir’ ilkesini çalışma ilkelerinin başına koymuştur.

İLKELERİMİZ, hoşgörü, dürüstlük , iş kalitesinde tavizvermemek, ülke sevdasınından vazgeçmeyen bir müessese olmak olarak sıralayabiliriz.

HEDEFLERİMİZ, koşulsuz müşteri memnuniyetini iş yapma merkezine oturtmak, bu değerimizi güleryüzlü hizmet ile yıllara yaymak ve kendini sürekli yenilemek  olarak tanımlayabiliriz.